| Box score | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 10 | 10 | 18.5 | 32.5 | 5.8 | 9.7 | 59.8 | 1.7 | 4.4 | 38.6 | 1.8 | 2.9 | 62.1 | 4.2 | 1.1 | 5.3 | 2 | 3.2 | 1.4 | 4.1 | 5.8 | 0.1 | 0.7 | 24.9 | |||||||||
| Total | 10 | 10 | 185 | 325 | 58 | 97 | 59.8 | 17 | 44 | 38.6 | 18 | 29 | 62.1 | 42 | 11 | 53 | 20 | 32 | 14 | 41 | 58 | 1 | 7 | 249 | |||||||||
| 40 perc | 10 | 10 | 22.8 | 40 | 7.1 | 11.9 | 59.8 | 2.1 | 5.4 | 38.6 | 2.2 | 3.6 | 62.1 | 5.2 | 1.4 | 6.5 | 2.5 | 3.9 | 1.7 | 5 | 7.1 | 0.1 | 0.9 | 30.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 10 | 10 | 185 | 325 | 119.69 | 110.36 | 9.33 | 60.46 | 59.22 | 27.86 | 185 | 1 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 126/195 | 64.6% |
| • Közeli 2 pontos bal | 16/24 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos közép | 12/35 | 34.3% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 9/22 | 40.9% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal | 2/13 | 15.4% |
| • Távoli 2 pontos közép | 7/15 | 46.7% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/3 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 5/8 | 62.5% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/5 | 20% |
| • 3 pontos bal | 25/56 | 44.6% |
| • 3 pontos közép | 14/44 | 31.8% |
| • 3 pontos jobb | 10/45 | 22.2% |
| • 3 pontos jobb sarok | 2/6 | 33.3% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Tippmix Férfi NB I. A | 26 | 26 | 15.4400 | 33.8880 | 4.6120 | 8.5220 | 54.554.5 | 1.335 | 4.3112 | 31.231.2 | 2.155 | 2.975 | 73.373.3 | 3.592 | 0.512 | 4104 | 1.745 | 3.693 | 1.437 | 3.899 | 4.7122 | 0.37 | 0.615 | 18.7487 | |||
| 1 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 26 | 26 | 15.4400 | 33.8880 | 4.6120 | 8.5220 | 54.554.5 | 1.335 | 4.3112 | 31.231.2 | 2.155 | 2.975 | 73.373.3 | 3.592 | 0.512 | 4104 | 1.745 | 3.693 | 1.437 | 3.899 | 4.7122 | 0.37 | 0.615 | 18.7487 | ||||
| Összesítés | 26 | 26 | 15.4400 | 33.8880 | 4.6120 | 8.5220 | 54.554.5 | 1.335 | 4.3112 | 31.231.2 | 2.155 | 2.975 | 73.373.3 | 3.592 | 0.512 | 4104 | 1.745 | 3.693 | 1.437 | 3.899 | 4.7122 | 0.37 | 0.615 | 18.7487 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 10 | 10 | 18.5185 | 32.5325 | 5.858 | 9.797 | 59.859.8 | 1.717 | 4.444 | 38.638.6 | 1.818 | 2.929 | 62.162.1 | 4.242 | 1.111 | 5.353 | 220 | 3.232 | 1.414 | 4.141 | 5.858 | 0.11 | 0.77 | 24.9249 | |||
| 1 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 10 | 10 | 18.5185 | 32.5325 | 5.858 | 9.797 | 59.859.8 | 1.717 | 4.444 | 38.638.6 | 1.818 | 2.929 | 62.162.1 | 4.242 | 1.111 | 5.353 | 220 | 3.232 | 1.414 | 4.141 | 5.858 | 0.11 | 0.77 | 24.9249 | ||||
| Összesítés | 10 | 10 | 18.5185 | 32.5325 | 5.858 | 9.797 | 59.859.8 | 1.717 | 4.444 | 38.638.6 | 1.818 | 2.929 | 62.162.1 | 4.242 | 1.111 | 5.353 | 220 | 3.232 | 1.414 | 4.141 | 5.858 | 0.11 | 0.77 | 24.9249 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Magyar Kupa, Férfi | 3 | 3 | 22.768 | 30.391 | 7.322 | 10.732 | 68.768.7 | 1.75 | 39 | 55.655.6 | 39 | 3.310 | 9090 | 39 | 1.34 | 4.313 | 2.37 | 4.313 | 26 | 6.319 | 3.711 | 00 | 13 | 3090 | |||
| 1 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 3 | 3 | 22.768 | 30.391 | 7.322 | 10.732 | 68.768.7 | 1.75 | 39 | 55.655.6 | 39 | 3.310 | 9090 | 39 | 1.34 | 4.313 | 2.37 | 4.313 | 26 | 6.319 | 3.711 | 00 | 13 | 3090 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 22.768 | 30.391 | 7.322 | 10.732 | 68.768.7 | 1.75 | 39 | 55.655.6 | 39 | 3.310 | 9090 | 39 | 1.34 | 4.313 | 2.37 | 4.313 | 26 | 6.319 | 3.711 | 00 | 13 | 3090 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 39 | 39 | 16.7653 | 33.21296 | 5.1200 | 8.9349 | 57.357.3 | 1.557 | 4.2165 | 34.534.5 | 2.182 | 2.9114 | 71.971.9 | 3.7143 | 0.727 | 4.4170 | 1.872 | 3.5138 | 1.557 | 4.1159 | 4.9191 | 0.28 | 0.625 | 21.2826 | |||
| 1 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 39 | 39 | 16.7653 | 33.21296 | 5.1200 | 8.9349 | 57.357.3 | 1.557 | 4.2165 | 34.534.5 | 2.182 | 2.9114 | 71.971.9 | 3.7143 | 0.727 | 4.4170 | 1.872 | 3.5138 | 1.557 | 4.1159 | 4.9191 | 0.28 | 0.625 | 21.2826 | ||||
| Összesítés | 39 | 39 | 16.7653 | 33.21296 | 5.1200 | 8.9349 | 57.357.3 | 1.557 | 4.2165 | 34.534.5 | 2.182 | 2.9114 | 71.971.9 | 3.7143 | 0.727 | 4.4170 | 1.872 | 3.5138 | 1.557 | 4.1159 | 4.9191 | 0.28 | 0.625 | 21.2826 | ||||||